LANAC POSTA I MOLITVE 7. – 15. ožujka 2023.
07/03/2023
Poticajni tekst o. Ante Antića: Ustrajte u svetoj molitvi
09/03/2023

Akcija "Zasadi svoju dobrotu" 2023. 

U nedjelju, 12.03., organiziramo humanitarnu akciju prodaje sadnica cvijeća. Sav prihod od prodaje namijenjen je za stradale u potresu u gradu Aleppu u Siriji gdje djeluju naši fratri, te će preko njih novac biti darovan najpotrebnijima. Cvijeće će se prodavati tijekom cijelog dana, počevši od 7:30 do 20:30, a moći ćete ga kupiti u predvorju crkve (ulaz sa Zvonimirove) i u predvorju kod staklenih vrata (ulaz iz dvorišta).

 

 

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više