Poticajni tekst o. Ante Antića: Duhovna atmosfera
10/09/2023
Poticajni tekst o. Ante Antića: Svratite k Isusu
21/09/2023

Besplatne instrukcije 2023./2024.

 

Naša Humanitarna udruga, zajedno sa župom Majke Božje Lurdske, prošle je godine organizirala besplatne instrukcije za osnovnu i srednju školu. Instrukcije su se odvijale dva puta tjedno u župnim dvoranama, a članovi Udruge koordinirali su potrebe učenika s profesorima i studentima volonterima. 

I ove školske godine nastavljamo s organizacijom, a u tome trebamo i vašu pomoć. 

Molimo sve profesore i studente koji su spremni darovati svoje znanje i vrijeme da se jave do kraja rujna na kontakt telefon ili e-mail udruge kako bismo mogli složiti raspored i ponudu. Hvala svima koji će se odazvati. 

 

 

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više