Besplatne instrukcije 2023./2024.
19/09/2023
Poticajni tekst o. Ante Antića: Nasljedujte Isusa
28/09/2023

Poticajni tekst o. Ante Antića: Svratite k Isusu

 

„Češće se svratite k Isusu u Vašoj duši i kod Njega tražite svijetla, snage, jakosti mudrosti kako se imate snalaziti u životu. Onu misao, da ćete moliti neka Isus dade drugoj duši boljoj svoje milosti, molim vas i zapovijedam Vam, prezrite i od sebe odbacite. Što bi od Vas bilo bez Isusa? Bez obilja Njegove dobrote, milosrđa i ljubavi? Ako smo ovako slabi sa Njegovom darežljivošću, što bi od nas bilo bez toga? Ponizujte se, poklonite se Milosrdnoj Ljubavi i nastojte, da odgovorite svim srcem na Bož. darežljivost i ljubav.“

(usp: Pisma laicima, Zagreb, 9-III-47.)

 

 

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više