Poticajni tekst o. Ante Antića: Svratite k Isusu
21/09/2023
Poticajni tekst o. Ante Antića: Vršiti volju Očevu
01/10/2023

Poticajni tekst o. Ante Antića: Nasljedujte Isusa

 

"Poteškoće u molitvenom životu primite iz ruke Božje u duhu vjere i podlaganja svetoj volji Božjoj. Molite s Isusom, s Marijom, sa
svetom Crkvom. Sve rastresenosti ili zaborave, praznine, bezutješnosti primite iz ruke Božje i sjedinite se s Isusom u vrtu Getsemani. Dijete Božje, sveti budite i ostanite uvijek u Presv. Trojstvu. Svaki dan čitajte sveto evanđelje. Pratite u njemu Bož. Zaručnika Isusa kako mirno, dostojanstveno odgovara, uči, tumači i prolazi svijetom čineći dobro. Sva ona svojstva Isusova usvojite i nasljedujte. Ostanite u Presv. Trojstvo i u svemu vršite volju Oca Nebeskoga i Vi ćete se onda u svemu snalaziti kao Isus."

( usp: AP II/6,18)

 

 

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više