Poticajni tekst o. Ante Antića: Odazovimo se pozivu Gospodnjem
07/03/2024
Molitva na grobu oca Antića – prvi četvrtak -ožujak 2024.
08/03/2024

Akcija "Zasadi svoju dobrotu" 2024. 

 

U nedjelju, 10.03., organiziramo humanitarnu akciju prodaje sadnica cvijeća. Sav prihod od prodaje namijenjen je za iznajmljivanje stana potrebitima koji dolaze u Zagreb radi liječenja, a nemaju smještaj. Cvijeće će se prodavati tijekom cijelog dana, počevši od 7:30 do 20:30, a moći ćete ga kupiti u predvorju crkve (ulaz sa Zvonimirove) i u predvorju kod staklenih vrata (ulaz iz dvorišta).

 

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više