Poticajni tekst o. Ante Antića: Kraljevstvo Božje
15/10/2023
Cjelodnevno klanjanje za proglašenje časnog sluge Božjega fra Ante Antića blaženim – donijeli smo pred Gospodina i sve vaše nakane.
16/10/2023

Cjelodnevno klanjanje za proglašenje časnog sluge Božjega fra Ante Antića blaženim

 

Dragi prijatelji i štovatelji fra Ante Antića,  sutra u ponedjeljak 16. listopada je cjelodnevno klanjanje (8:30 - 18:30h)  u našoj dvorani uz sakristiju u sklopu devetnice posta i molitve za proglašenje fra Ante Antića blaženim i svetim. Pridružite nam se u molitvi. 

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više