LANAC POSTA I MOLITVE 7. – 15. studenoga 2022.
07/11/2022
Poticajni tekst o. Ante Antića: Kraljevstvo među nama
10/11/2022

Humanitarna akcija „Jedna ruža za jedan kruh siromaha” 2022.

 

I ove godine, povodom Svjetskog dana siromašnih i blagdana svete Elizabete, organiziramo akciju "Jedna ruža za jedan kruh siromaha". Akcija će se održati 13.11.2022. prodajom ruža u predvorju crkve.
Kupnjom ruža sudjelujete u prikupljanju sredstava za našu Udrugu koja pomaže potrebitima, a na poseban način onima koji dolaze u Zagreb u svrhu liječenja, a nemaju mogućnost smještaja. Sve župljane i vjernike koji dolaze u našu župu pozivamo na sudjelovanje.
Program same akcije i za blagdan sv. Elizabete možete pogledati na plakatu u prilogu.

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više