Mali poticaji ljubavi
17/12/2020
Božićna čestitka
24/12/2020

Humanitarna akcija kolači za drugoga

 

Potaknuti primjerom oca Antića, volonteri Humanitarne udruge fra Ante Antić proveli su večer sa najpotrebitijima, ljudima sa ruba društva, beskućnicima i volonterima Udruge Savao koja skrbi za njih u srcu Zagreba na Glavnom kolodvoru.

Naša udruga je kroz došašće organizirala akciju „KOLAČI ZA DRUGOGA“
u koju su se uključili mnogi naši dragi prijatelji, članovi Franjevačkog svjetovnog reda koji su donirali kolače za beskućnike.

Poslijepodne smo u Udruzi Savao pripremili pakete sa sendvičima i kolačima koje smo večeras podijelili.

Usudite se volontirati i priključite se Savlovcima svaki utorak i petak u 18.h. u pripremi sendviča u Kranjčevićevoj 5 i u podjeli hrane na Glavnom kolodvoru ispred stare lokomotive.

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više