Pokrećemo novi lanac posta i molitve
03/11/2020
Svjedočanstvo na bitno.net
10/11/2020

Održana druga molitvena večer za "Antićev četvrtak"

 

Završila je naša druga molitvena večer "Antićev četvrtak".
Bio je ovo jedan dug, milosni dan u našoj crkvi. Započeo je svetim misama, a kao i svaki prvi četvrtak u mjesecu, dan je obogatilo cjelodnevno klanjanje, čiju je zadnju uru predvodio fra Kristian Radas.


Posebno zahvaljujemo našoj molitvenoj zajednici koja je pripremila i animirala krunicu uz tekstove iz fra Antinih spisa.
Svetu misu s nadahnutom propovijedi te molitvu na grobu sluge Božjega predvodio je vicepostulator fra Josip Šimić, a molitveni program fra Ivan Marija Đuzel.


Hvala ti, Gospodine, na tako snažnom uzoru svetosti u našoj blizini. Hvala ti što fra Antina svetost života mijenja i usmjerava naše živote prema Tebi, Ljubavi neizmjerna. Predali smo i sve vaše molitve .

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više