Poticajni tekst o. Ante Antića: Postojano u vjeri
13/11/2022
Poticajni tekst o. Ante Antića: Kreposti pred Bogom i ljudima
17/11/2022

Održana humanitarna akcija “Jedna ruža za jedan kruh siromaha”

 

Prema želji Svetoga Oca Franje, već šestu godinu za redom, na 33. nedjelju kroz godinu, obilježava se Svjetski dan siromaha, koji je ove godine bio jučer 13. studenoga. Osim toga, 17. studenoga slavi se blagdan sv. Elizabete Ugarske, zaštitnice Franjevačkog svjetovnog reda (OFS) i Franjevačke mladeži (Frama), koja je na poseban način zaštitnica siromašnih i zaboravljenih. U tu svrhu, naša Humanitarna udruga fra Ante Antić organizirala je akciju prodaje ruža „Jedna ruža za jedan kruh siromaha”. 

Hvala svima koji su se uključili na bilo koji način, od volontera, molitelja i dragih ljudi koji su kupovali ruže. Čuvao vas sve zagovor dobrog oca Antića i naše Gospe Lurdske . 


Humanitarna udruga fra Ante Antić

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više