Poticajni tekst o. Ante Antića: Bdijte i molite
12/11/2023
Cjelodnevno klanjanje za proglašenje časnog sluge Božjega fra Ante Antića blaženim 16.11.2023.
15/11/2023

Održana humanitarna akcija „Jedna ruža za jedan kruh siromaha” 2023.

 

Prema želji Svetoga Oca Franje, na 33. nedjelju kroz godinu, obilježava se Svjetski dan siromaha. Tim povodom, kao i povodom blagdana svete Elizabete Ugarske, ponovno smo organizirali prodaju ruža u sklopu akcije „Jedna ruža za jedan kruh siromaha“.  Sva prikupljena sredstva koristit će se za rad naše udruge koja pomaže potrebitima.

Veliko hvala svima koji su se uključili na bilo koji način, od volontera, dragih ljudi koji su kupovali ruže i onih koji nas prate molitvama. Čuvao vas sve zagovor dobrog oca Antića i naše Gospe Lurdske. 

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više