Izašao novi broj glasila “Dobri Otac Antić”
10/11/2021
Cjelodnevno klanjanje za proglašenje oca Antića blaženim
15/11/2021

Održana humanitarna akcija “Jedna ruža za jedan kruh siromaha”

 

Prema želji Svetoga Oca Franje, već petu godinu za redom, na 33. nedjelju kroz godinu, obilježava se Svjetski dan siromaha, koji je ove godine bio jučer 14. studenoga. Osim toga, 17. studenoga slavi se blagdan sv. Elizabete Ugarske, zaštitnice Franjevačkog svjetovnog reda (OFS) i Franjevačke mladeži (Frama), koja je na poseban način zaštitnica siromašnih i zaboravljenih. U tu svrhu, naša Humanitarna udruga fra Ante Antić organizirala je akciju prodaje ruža „Jedna ruža za jedan kruh siromaha” koja je premašila sva naša očekivanja i na tome vam veliko hvala.

Hvala svima koji su se uključili na bilo koji način, od volontera, molitelja i dragih ljudi koji su kupovali ruže. Čuvao vas sve zagovor dobrog oca Antića i naše Gospe Lurdske . 🌹🌹🌹🌹


Humanitarna udruga fra Ante Antić

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više