Poticajni tekst o. Ante Antića: Treća nedjelja došašća
17/12/2023
Poticajni tekst o. Ante Antića: Ljubite Nebesku Majku
21/12/2023

Održano humanitarno-promotivno događanje "Za 1000 radosti" - "Na strani dobra" Hrvatskog Caritasa

 

U subotu 16.12.2023. na Trgu bana Jelačića održana je humanitarna akcija prodaja božićnih drvaca u organizaciji Hrvatskog Caritasa "Za 1000 radosti". Ove godine program se provodi uz slogan "Na strani dobra" 

Kao i svake godine i ovaj put su bili potrebni volonteri za pomoć građanima pri kupnji božićnih drvaca, prodaji promotivnih materijala na štandu i dostavi drvaca na kućne adrese. Za volontiranje s radošću su se odazvali  članovi Franjevačkog svjetovnog reda, Frame i volonteri naše Humanitarne udruge fra Ante Antić. 

Hvala svima koji su se uključili i volonterski pomogli u ovoj hvale vrijednoj humanitarnoj akciji. Posebno hvala dragim ljudima koji su kupovali božićna drvca.  Čuvao vas sve zagovor dobrog oca Antića i naše Gospe Lurdske. 

Humanitarna udruga fra Ante Antić

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više