Poticajni tekst o. Ante Antića: Slijedite Božansko Srce
22/01/2023
Poticajni tekst o. Ante Antića: Žetva Gospodinova
26/01/2023

Podjela paketa najpotrebitijima

 

Dragi naši prijatelji i štovatelji fra Ante Antića! Dobrotom osobnog donatora skupili smo sredstva za kupnju paketa hrane i higijenskih proizvoda. 

Udruga je prošli tjedan podijelila 52 paketa najpotrebitijima. 

Hvala dobrim i dragim ljudima koji su pomogli u transportu i dostavi paketa do vrata naših korisnika. Hvala svim donatorima na brizi i podršci. Preporučamo se i dalje vašoj dobroti.  Neka vas prati zagovor fra Ante Antića!

Mir i dobro!

 

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više