Budi tu -trebam te; Projekt za najpotrebitije
21/01/2022
Proslava Majke Božje Lurdske
01/02/2022

Podjela paketa potrebitima

 

Jutros su naši volonteri iz molitvene zajednice Službenici Božji podijelili našim korisnicima pakete hrane iz projekta "Budi tu- trebam te" iz Fonda europske pomoći za najpotrebitije (FEAD) koji radimo u suradnji sa Humanitarnom udrugom fra Mladen Hrkač. Hvala od srca, neka zagovor oca Antića štiti vas i cijelu vašu zajednicu.

Svi zainteresirani za volontitanje u našoj udruzi mogu se javiti na:
e-mail:
udruga.faa@gmail.com
mob: 095 5814 183

 

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više