Uslišanje molitve po zagovoru fra Ante Antića – žena ozdravila od korone
30/11/2020
Održana treća molitvena večer za “Antićev četvrtak”
04/12/2020

Pokrećemo novi lanac posta i molitve

 

Kao pripravu za cjelodnevno klanjanje koje će se održavati ovaj mjesec iznimno 14. prosinca u crkvi Majke Božje Lurdske u Zagrebu kao molitvena priprava za 50. godišnjicu prijenosa fra Antina tijela sa Mirogoja u našu crkvu. Nakana je ista za proglašenje blaženim fra Ante Antića.

Priključite nam se u devetnici:
1. post - jedan dan
2. molitva za proglašenje blaženim sluge Božjega fra Ante Antića (svaki dan)
3. Jedna od molitava po vašem izboru, krunica B.D. Marije, Zlatna krunica, Krunica Božjem milosrđu i sl. (svaki dan)
4. Sveta misa - u koliko ste u mogućnosti
5. Djelo milosrđa

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više