Poticajni tekst o. Ante Antića: Žetva Gospodinova
26/01/2023
Devetnica i svetkovina Majke Božje Lurdske 2023.
31/01/2023

Poticajni tekst o. Ante Antića: Blago nam na nebesima

 

„On će Te uvesti u tajnu svoje ljubavi i dat će Ti razumjeti koliko Mu je draga naša duša i koliko vrijedi. Ova Njegova ljubav traži da sve prezremo i ostavimo samo da nju postignemo. Blago duši kojoj je Gospodin udijelio toliko dobročinstvo! Bez toga sve je u nama slabo, nestalno, promjenjivo i sve nesavršeno. Najviše se imamo truditi da stečemo ovo jedino blago, da ljubav Božja u nama u svemu ima prvenstvo i da je njoj sve drugo podložno.“

(usp: AP I/17, 52)

 

 

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više