Poticajni tekst o. Ante Antića: U novu godinu s Marijom i Isusom
01/01/2023
Molitva na grobu oca Antića – prvi četvrtak -siječanj 2023.
06/01/2023

Poticajni tekst o. Ante Antića: Bogojavljenje

 

„Sa svetim istočnim Mudracima češće puta, dok traje sveto Božićno vrijeme, u duhu poklonite se Djetiću Isusu i prikažite Mu svoje darove. Darujte Mu svoje čovještvo. Po svom čovještvu Vi ste slika i prilika Božja. Molite Božansko Dijete da duboko u Vama utisne Svoju svetu sliku i priliku, da nju sveto čuvate i dostojno nosite.“

(usp: Pisma laicima; 0298)

 

 

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više