Poticajni tekst o. Ante Antića: Jakost u Gospodinu
18/01/2024
Devetnica i svetkovina Majke Božje Lurdske 2024.
24/01/2024

Poticajni tekst o. Ante Antića: Božja riječ

 

“Dijete Božje, sveti budite i ostanite uvijek u Presv. Trojstvu. Svaki dan čitajte sveto evanđelje. Pratite u njemu Bož. Zaručnika Isusa kako mirno, dostojanstveno odgovara, uči, tumači i prolazi svijetom čineći dobro. Sva ona svojstva Isusova usvojite i nasljedujte. Ostanite u Presv. Trojstvo i u svemu vršite volju Oca Nebeskoga i Vi ćete se onda u svemu snalaziti kao Isus.”

(usp: AP II/6, 18)

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više