Video – život oca fra Ante Antića
04/07/2023
LANAC POSTA I MOLITVE 7. – 15. srpnja 2023.
07/07/2023

Poticajni tekst o. Ante Antića: Božje milosti

 

„Na svakoj bolesti zahvaljujte Gospodinu i budite uvjereni da su to milosti Božje za Vas i za Vaš duhovni napredak. Čuvajte u svemu mir, predanje i jedinstvo sa svetom voljom Božjom. Nastojte u svemu se tako predati Gospodinu da jedno s Njime hoćete. Bilo život, bilo bolest, bilo zdravlje, bilo trpljenje, bilo smrt – kako Bog hoće. U svemu neka Njegovo sveto ime bude blagoslovljeno.“

(usp: AP II/43,7)

 

 

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više