foto: Marko Jurlina
Molitva na grobu oca Antića – prvi četvrtak -studeni 2022.
04/11/2022
LANAC POSTA I MOLITVE 7. – 15. studenoga 2022.
07/11/2022

Poticajni tekst o. Ante Antića: Dostojni onoga svijeta

 

„Isuse moj, ja vjerujem Tvojoj ljubavi prema meni! Dobri Bog je moj otac. On me ljubi i On sve radi da Ga ljubim i da se spasim. On me ljubi kao svoje dijete koga je On stvorio na svoju sliku i za mene je predao Svoga predragog Sina samo da se ja spasim i živem i da postignem život vječni. Što ću ja uzvratiti Bogu dragom za sve ono što je On za me učinio i što neprestano radi? Ljubiću Ga tako da ću nastojati u svemu vršit Njegovu volju.“

(usp: Pisma laicima; Makarska, 28-XII-43.)

 

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više