Poticajni tekst o. Ante Antića: Služiti jedinom gospodaru
18/09/2022
Poticajni tekst o. Ante Antića: Nagrada u nebu
25/09/2022

Poticajni tekst o. Ante Antića: Gospodin ostaje dovijeka

 

Moram se uvijek držati križa Gospodinova jer je On pobijedio grijeh, smrt i pakao. Na svijetu je sve prolazno, sve se mijenja i svega nestaje, a samo Križ ostaje nepobjediv! Tokom vremena ljudi su se bunili i dizali protiv križu Kristovu. Njih je nestalo i nestaće ih, a „Gospodin ostaje dovijeka“. Zato u nj vjerujem, u nj se uzdam i Njega ljubim.”

(usp: Pisma laicima; Makarska, 30. III. 1942.)





 

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više