Poticajni tekst o. Ante Antića: Gospodin uzima sve naše grijehe
15/01/2023
Projekt: “Za život u zajednici”- Edukacija
21/01/2023

Poticajni tekst o. Ante Antića: Križ liječi

 

"Križ neka liječi Vašu oholost, neka mekša, blaži Vašu tvrdoću; neka čisti Vaše osjećaje, težnje, želje, neka upravlja sve Vaše misli, čuvstva, nutarnje i vanjske poglede na Oca, koji Vas po Krvi Kristovoj prima kao svoje pravo dijete u svoje očinsko srce, u svoj očinski zagrljaj, u svoje jedinstvo i u Vama živi i Vi u Njemu da donesete rod i proslavite Oca svoga koji je na nebesima."

(usp: AP II/24,76)

 

 

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više