Molitva na grobu oca Antića – prvi četvrtak -veljača 2024.
02/02/2024
LANAC POSTA I MOLITVE 7. – 15. velj 2024.
06/02/2024

Poticajni tekst o. Ante Antića: Ljubav Božja kao lijek

 

“Upoznajte veliku ljubav Božju koja je jedino i najveće naše dobro. Uvijek gladujte i žeđajte za Božjom ljubavlju, jer je Bog ljubav i tko prebiva u ljubavi u Bogu prebiva i Bog u njemu. Upoznajte sebe i dobro shvatite kako smo u svemu grješni, slabi, nestalni i krhki. Ovu našu bijedu samo liječi ljubav Božja, koju po duhovnom životu dobivamo i u njoj rastemo. Ljubite Mariju i od nje se učite služiti…”

(usp: AP II/36, 17)

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više