Humanitarna akcija “Kruh svoj s gladnim dijeli”
17/08/2023
Poticajni tekst o. Ante Antića: Kod Njega ostanite
27/08/2023

Poticajni tekst o. Ante Antića: Ne klonite duhom

 

„Nikada nemojte klonuti duhom ili da Vaša vjera, pobožnost dođu u pogibao te malakše ili popuste. Ako to opazite, odmah se duhom dignite i predajte se neizmjernoj ljubavi Božjoj vjerujući, da Vas Isus ljubi, voli i hoće svu za Se, za svoje Bož. Srce. Budite ponizni, ustrpljivi, velikodušni i uvijek težite za boljim, savršenijim, nutarnjim duhovnim životom.”

(usp: Pisma laicima; Zagreb, 26-VI-50.)

 

 

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više