Poticajni tekst o. Ante Antića: Četvrtak večere Gospodnje
28/03/2024
Poticajni tekst o. Ante Antića: Sveti dani Božje blizine
04/04/2024

Poticajni tekst o. Ante Antića: NEDJELJA USKRSNUĆA GOSPODINOVA

 

"Čestitam Vam Sretan Uskrs! Uskrs uvijek bio u Vašoj svetoj duši i neprestano pobjeđivali sve zapreke na putu svetog sjedinjenja s dragim Bogom. Ovi sveti dani neka budu puni Božje blizine, Božjeg spoznanja, Božjeg jačeg djelovanja i izlijevanja Njegovih izabranih darova u Vašu dušu! Neka se Vaša plemenita i velikodušna duša sva promijeni u susretu sa Isusom na križu, u grobu i u slavnom uskrsnuću! To Vam je moja skromna molitva za sve ove dane!"

(usp: AP II/11,3)

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više