Humanitarna akcija “Kruh svoj s gladnim dijeli”
01/08/2023
LANAC POSTA I MOLITVE 7. – 15. kolovoza 2023.
06/08/2023

Poticajni tekst o. Ante Antića: Neka vas vodi Božja ljubav

 

"Svagdje neka vas vodi Božja ljubav. U mislima, u riječima, u držanju, vladanju, na poslu, u kontaktu uvijek gledajte Gospodina. Njegova ljubav neka vas čuva, vodi, ispunja i vašu nutrinu i vanjštinu. Želim da vas ljubav Božja tako sjedini s Gospodinom, da više ne živite vi nego Isus u vama. Nemojte se nikada ljutiti niti se praviti važnima, umišljenima. Vaš život neka bude život sjedinjenja vaše volje sa svetom voljom Božjom, život odricanja, žrtve, da budete sjedinjeni s Isusom u Presvetoj Euharistiji i na križu."

(usp: AP II/38,14)

 

 

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više