Poticajni tekst o. Ante Antića: Evanđeljem do Krista
25/04/2024
Poticajni tekst o. Ante Antića: Po ljubavi bit ćemo suđeni
02/05/2024

Poticajni tekst o. Ante Antića: Plodovi jedinstva s Bogom

 

"Svako Vaše djelo, riječ, misao neka bude odraz, plod pravih, savršenih kreposti, koje sjaje na Božanskom Srcu Isusovu. Plod ovoga jedinstva s dragim Bogom, kojim Vas je Gospodin obdario, jest ona duboka sabranost, koja se na Vama opaža, onaj duboki mir, koga uživate, a i drugi to zapažaju na Vama, neko sveto smirenje u Bogu to Vas napunja tihoćom, jednostavnošću i nekim gospodstvom nad samom sobom i nad prilikama u kojima se nalazite."

(usp: AP II/11,1)

 

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više