Humanitarna akcija “Kruh svoj s gladnim dijeli”
20/07/2023
Poticajni tekst o. Ante Antića: Budite u svetoj volji Božjoj
27/07/2023

Poticajni tekst o. Ante Antića: Pravi život

 

"Uvijek težite za boljim. To je pravi život i u njemu nalazimo najveće svoje blago – dragog Boga. U njemu nam On otkriva i saopćuje svoju očinsku ljubav po kojoj smo djeca Njegova i živimo Njegovim životom. Njegova ljubav u nama djeluje i pobjeđuje. Život duhovni traži sve naše sudjelovanje i mi ga moramo najviše cijeniti, voljeti, ljubiti i sve za nj žrtvovati."

(usp: AP II/6.3)

 

 

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više