Besplatne instrukcije u župi
15/10/2022
Poticajni tekst o. Ante Antića: Oganj Gospodnji
19/10/2022

Poticajni tekst o. Ante Antića: Predanje u dobrotu i ljubav Božju

 

„Sve je već uređeno pred Bogom i sve bacite u Njegovo očinsko milosrđe. Budućnost svoju postavite u dobrotu Božju, u Bož. Srce Isusovo i Preč. Srce Marijino. Vašu sadašnjost izručite u ljubav Božju vjerujući čvrsto, nepokolebivo, da Vas Bog dragi ljubi, da Vaš život ravna, vodi i da neće dozvoliti da propadnete, samo Mu ostanite vjerni u vjeri, ljubavi, pouzdanju i u vršenju Njegovih svetih zapovijedi i u sv. molitvi do konca svoga života.“

(usp: Pisma laicima; Zagreb, 10-II-47.) 

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više