Molitva na grobu oca Antića – prvi četvrtak -lipanj 2023.
02/06/2023
LANAC POSTA I MOLITVE 7. – 15. lipnja 2023.
07/06/2023

Poticajni tekst o. Ante Antića: Presveto Trojstvo

 

"Uvijek budite zahvalni dragom Bogu za milosti svog zvanja i na svim dobročinstvima, koja ste primili i primate od Gospodina. Svaki dan i svaki čas Vašega života neka bude predanje Veličanstvu Božjemu iz ljubavi i spremnom voljom i velikodušnim srcem živjeti u Presvetom Trojstvu, s Presvetim Trojstvom, za Presveto Trojstvo. Ovo je temeljno načelo, potreba, jedina želja našega cijeloga bića."

(usp: AP II/32,1)

 

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više