Poticajni tekst o. Ante Antića: Ižarivati Gospodina
23/05/2024
Učini još veće dobro
27/05/2024

Poticajni tekst o. Ante Antića: Presveto Trojstvo

 

"Neka Presveto Trojstvo primi sve naše misli, osjećaje, čuvstva, srce, volju, duh i sve njegovo i stavi svoj božanski pečat da sve u nama izrazuje Njegovu ljubav, Njegovu volju i nosi Njegovu sliku. U našoj molitvi neka Isus moli u Duhu Svetomu. Neka Vječni Otac uvijek u nama gleda svoga Božanskog Sina i radi Njega neka nas obdari svojom ulivenom prisutnošću. Tu svetu nazočnost želim dobiti i za se i za Vas."

(usp: AP II/6,42)

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više