Prikupljanje odjeće za obitelj u potrebi
09/06/2022
Začin ljubavi – udruga LA VERNA
13/06/2022

Poticajni tekst o. Ante Antića: Presveto Trojstvo

 

Kršćanska dušo, Isus je tvoj Stvoritelj, Otkupitelj, Tvoj Učitelj i Vođa. On zajedno s Nebeskim Ocem i Duhom Svetim djeluje u tebi po svojoj svetoj milosti i stanuje u tebi kao u živom svetohraništu. Ti si predmet posebne ljubavi Presvetog Trojstva. Sva djela Presvetog Trojstva izvana idu za tim da te posvete i spase. Presveto Trojstvo je sasvim zabavljeno oko toga da te uresi svojim darovima: da u tebi odsijevne prava i živa slika njegova, da sve zgode tvoga života tako uresi kako ćeš napredovati u spoznanju i ljubavi njegovoj, da se Njegovu Veličanstvu klanjaš u Duhu i Istini, da tvoja volja potpuno bude sjedinjena u ljubavi, koliko je to samo moguće na zemlji s Njegovom pomoću i milošću.”

(Milosrđa djelitelj, 2019, str.92)

 

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više