Molitva na grobu oca Antića – prvi četvrtak -prosinac 2022.
02/12/2022
ODLUKA O SAZIVANJU SJEDNICE SKUPŠTINE
04/12/2022

Poticajni tekst o. Ante Antića: Približilo se Kraljevstvo

 

„Kroz ove svete dane nastojte se obnoviti. Priznajte pred Isusom svu Vašu slabost i nemoć pa nastojte oko sv. poniznosti. Bez nje ne možemo ništa. Ona je temelj svega i jedini uvjet da nam Bog dade svoje milosti. Bježite slabe misli, osjećaje, želje. Treba se boriti do krvi, do svrhe i to propisno, sa svim silama za kraljevstvo Božje u našoj duši. Čuvajte sabranost duha i srce vazda okrenuto k Bogu. Hodajte u prisutnosti Božjoj.“

(usp: Pisma laicima, 0391)

 

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više