Poticajni tekst o. Ante Antića: Sveta obitelj
31/12/2023
Molitva na grobu oca Antića – prvi četvrtak -siječanj 2024.
05/01/2024

Poticajni tekst o. Ante Antića: Promatrati Isusa

 

"Kroz ovu godinu želim, da sve Vaše nastojanje bude u tomu kako biste pomoću Duha Svetoga sve više napredovali u unutarnjoj molitvi. Da u tom uspijete uzmite za duhovno čitanje sveto Evanđelje. Svaki dan čitajte toliko koliko Vam je moguće. U dotičnom štivu najveću pomnju obratite promatranju Isusovu. Gledajte Ga kako On božanskim mirom i superiornošću dominira, na sve, svakomu odgovara mirno, suvereno i jednostavno, upravo ono što treba prema volji Božjoj."

(usp: AP II/11,7)

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više