Poticajni tekst o. Ante Antića: Bogu služiti
10/08/2023
Poticajni tekst o. Ante Antića: Ugledajte se u nebesku Majku (Velika Gospa)
15/08/2023

Poticajni tekst o. Ante Antića: Samo hrabro u vjeri

 

„Ako Vas napadne duševni mrak i ništa više ne vidite, ne osjećate, ne razabirete niti se snalazite, odmah se ponizite i držite se svete vjere. Recite: Isuse, gledam Te u vjeri, ljubim Te u vjeri, trpim sve u vjeri i ostajem slijepa, suha, neznalica, ali u vjeri, Tebi se klanjam, Tebe ljubim i u vjeri sve radim, sve trpim, sve podnosim. Vjerujem, slušam, predajem Ti se, ne kako ja hoću nego kako Ti! Kad Vam Gospodin daje posebne milosti i svoje darove, onda Ga molite da Vam udijeli svjetlo, vjernost i poslušnost u tami, u boli, u muci u teškoj kušnji i duhovnoj suši i napasti.“

(usp: AP/6,13)

 

 

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više