Jesenska podjela paketa potrebitima
08/11/2023
Humanitarna akcija „Jedna ruža za jedan kruh siromaha” 2023.
10/11/2023

Poticajni tekst o. Ante Antića: Savršene kreposti

 

"Ne smijete se zaustaviti niti zadovoljiti osrednjom kreposti već morate težiti za savršenim krepostima. Ako Vas Gospodin kuša, pušta na Vas razne napasti, to je zato, da Vam iskaže veće milosti i udijeli veću, savršeniju ljubav. To ste se  već uvjerili. To duhovno iskustvo neka Vas pomaže da svaku kušnju dobro izdržite, vrlo se dobro okoristite i s time pripravite za veće milosti."

(usp: AP II/6,13)

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više