Molitva na grobu oca Antića – prvi četvrtak
07/10/2022
Poticajni tekst o. Ante Antića: Ne klonite duhom
12/10/2022

Poticajni tekst o. Ante Antića: Slava Bogu

 

„Na svakoj bolesti zahvaljujte Gospodinu i budite uvjereni da su to milosti Božje za Vas i za Vaš duhovni napredak. Čuvajte u svemu mi, predanje i jedinstvo sa svetom voljom Božjom. Nastojte u svemu se tako predati Gospodinu da jedno s Njime hoćete. Bilo život, bilo bolest, bilo zdravlje, bilo trpljenje, bilo smrt – kako Bog hoće. U svemu neka Njegovo sveto ime bude blagoslovljeno.“

(usp: AP II/43,7)

  

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više