Održana sjednica Skupštine udruge
05/12/2023
LANAC POSTA I MOLITVE 7. – 15. prosinca 2023.
07/12/2023

Poticajni tekst o. Ante Antića: Sveto vrijeme

“Svaki dan neka se Vaš duh i srce jača, čeliči u sv. pričesti, razmatranju i dnevnim kušnjama i u vjernosti milosti i nadahnućima Duha Svetoga i u dnevnom apostolatu bilo u kući bilo vani. Ovo sveto vrijeme Adventa neka je sveto vrijeme duh. ozbiljnosti, sabranosti, sjedinjenja s upućenom Ljubavlju i duhovne revnosti (…) za vlastito posvećenje i spas bližnjega.”

(usp: Pisma laicima, Zagreb, 6-XII-47.)

 

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više