Molitva na grobu oca Antića i početak devetnice Majci Božjoj Lurdskoj
03/02/2023
LANAC POSTA I MOLITVE 7. – 15. veljače 2023.
06/02/2023

Poticajni tekst o. Ante Antića: Svjetlo Kristovo

 

„Ništa našega, ništa naravnoga, ništa ljudskoga, ništa zemaljskoga neka se ne uhvati, primi, prilijepi našega srca, naše volje, naše duše, nego neka nas ispunja Presveto Trojstvo, neka nas vodi Duh Sveti, neka nam svijetli svjetlo Kristovo, a njegove kreposti neka budu naše kreposti. Naša volja neka bude s Njegovom u volji Nebeskog Oca. I neka nam Duh Sveti udijeli svoju prisutnost i neka nas zaroni u svoju neshvatljivu ljubav i ispuni svojom dobrotom i milosrđem...“

(usp: AP II/6,40)

 

 

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više