Začin ljubavi – udruga LA VERNA
13/06/2022
Poticajni tekst o. Ante Antića: Ljubav prema križu
19/06/2022

Poticajni tekst o. Ante Antića: Tijelovo

 

"Najveća je stvarnost na svijetu Presveti Oltarski Sakramenat. Bog s nama! „Evo ja sam s Vama u sve dane do svršetka svijeta” (Mt 28,20). Sve prolazi, svega nestaje, ali Bog je s nama realan, zato svjedoči Njegova riječ, Njegov autoritet. Budite anđeo tješitelj Presvete Euharistije, anđeo koji služi Presvetu Euharistiju, anđeo koji prati Presvetu Euharistiju. Klanjajte se Isusu u Presvetoj Euharistiji, zahvaljujte Mu, služite Mu, ljubite Ga, nadoknađujte Mu za uvrede, zadovoljavajte Mu za sve uvrede, za sav zaborav, za nepriznanje, za nepoštivanje, za nezahvalnosti, za prezir i ignoriranje! Tu će Vam Isus otkriti svoju ljubav, svoju milinu i svojom utjehom će utješiti što nadilazi sve riječi i sve osjećaje."

(usp: AP II/24, 149)

 


 

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više