Poticajni tekst o. Ante Antića: Čvrsta i postojana vjera
02/10/2022
LANAC POSTA I MOLITVE 7. – 15. listopada 2022.
06/10/2022

Poticajni tekst o. Ante Antića: Tražite i naći ćete

 

...Ipak se osjećate da je čovjek sam po sebi slab, da ne može bez Boga ništa učiniti. Zato nam Isus veli: Pitajte i daće Vam se, tražite i naći ćete, kucajte i otvoriće vam se. I ja Vama stavljam to na srce. Nastojte da se ujedinite sa Isusom, s Njegovom svetom voljom preko čitavoga dana, u svim svojim poslovima. Neka Vam Isus bude uzor, pomoć i utjeha. To ćete sjedinjenje najbolje provesti ako je moguće čestom svetom pričešću i svagdanjom svetom Misom. Ako je nemoguće sakramentalno, a ono bar duhovno.”

(usp: Pisma laicima; Makarska, 20-IX-1938g.)

  

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više