Cjelodnevno klanjanje za proglašenje oca Antića blaženim 16.2.2023.
13/02/2023
Završilo cjelodnevno klanjanje
16/02/2023

Poticajni tekst o. Ante Antića: Trpljenje iz ljubavi

 

„Zašto se žalostite malovjerni? Nije Isus uvijek s Vama, u Vašem srcu? Čemu tolike misli, bojazni, strah, preokupacije, zabrinutosti i slično što Vam dušu tlači? Isus je sama ljubav. On traži od Vas ljubav, vjernost, posluh i trpljenje. Dajte Mu ovo a ostalo Njemu pripustite da On vodi i ravna. Ljubite i nasljedujte poniznu, pobožnu mu Majku Mariju.“

(usp: Pisma laicima; Zagreb, 12-IX-49.)

 

 

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više