Poticajni tekst o. Ante Antića: Kod Njega ostanite
27/08/2023
Humanitarna akcija “Kruh svoj s gladnim dijeli”
01/09/2023

Poticajni tekst o. Ante Antića: U jedinstvu s dragim Bogom

 

"Cilj svega Vašeg rada i nastojanja u duhovnom životu neka bude: jedinstvo s dragim Bogom. Ovo sveto jedinstvo sada svaki dan ostvarujte savršenim sjedinjenjem s Božanskim Srcem vršeći sve svoje dužnosti onako kako je Isus vršio volju Oca svoga, dok je boravio na zemlji. Svaki Vaš čin, korak, svaka Vaša misao, želja, pokret nutarnji i vanjski sve neka bude izraz Vašega jedinstva s Božanskim Srcem."

(usp: AP II/11,4)

 

 

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više