Sretan i blagoslovljen Božić
23/12/2022
Poticajni tekst o. Ante Antića: U novu godinu s Marijom i Isusom
01/01/2023

Poticajni tekst o. Ante Antića: Ući u novi život

 

"Želim Vam sretan svršetak Stare godine i najbolji početak Nove godine. Želim Vam najizabranije milosti i darove Duha Svetoga, da uđete u novi život, koga nam donose utjelovljena Riječ i svaki dan nam dijeli u svetoj pričesti. Da, u svetoj pričesti Isus ostaje što jest: Kralj vječni, vječni Sin vječnoga Oca – Bog od Boga, svjetlo od svjetla, pravi Bog od pravoga Boga."

(usp: AP II/24,162)

 

 

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više