Cjelodnevno klanjanje za proglašenje časnog sluge Božjega fra Ante Antića blaženim 16.2.2024.
16/02/2024
Poticajni tekst o. Ante Antića: Put čišćenja
22/02/2024

Poticajni tekst o. Ante Antića: Unatoč kušnjama, gledajte na Gospodina

 

"Bog je ljubav! (...) Ne prepuštajte se raspoloženju, osjetljivosti, fizičkoj slabosti. Gospodin traži žrtvu, trpljenje i nasljedovanje na putu križa. Nemojte se bojati ničega nego samo grijeha i da se ne biste pokazali nedostojni velike ljubavi Božje. (...) Molim Vas, s koje god strane došla kušnja, bila ona unutarnja bila vanjska, Vi gledajte na Gospodina, koji sve ravna, upravlja po svojoj ljubavi i nedokučivoj (...) Ne treba se za ništa bojati."

(usp: AP II/6,29)

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više