Poticajni tekst o. Ante Antića: Posebna ljubav (svetkovina Majke Božje Lurdske)
11/02/2024
Cjelodnevno klanjanje za proglašenje časnog sluge Božjega fra Ante Antića blaženim 16.2.2024.
16/02/2024

Poticajni tekst o. Ante Antića: Vrijeme duhovne vježbe

 

"Počeli smo svetu korizmu. Želim da Vam ove godine sveto ovo vrijeme bude velike duhovne vježbe. U njima ćete upoznati Gospodina i sebe. Spoznat ćete veliku ljubav Božju prema sebi i svoj duhovni put. Taj je put svetog križa. Ovim Vas putem zove Isus i hoće Vaše sjedinjenje sa sobom."

(usp: AP II/11,2)

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više