Poticajni tekst o. Ante Antića: Velika Gospa
15/08/2022
SVJEDOČANSTVO Po zagovoru o. Ante Antića moj sin Domagoj počeo je gledati, govoriti i hodati
19/08/2022

Poticajni tekst o. Ante Antića: Zasluge za nebo

 

Istina, sve vrijeme kroz čitavu godinu za nas je spasonosno i korisno jer uvijek treba da vršenjem svojih staleških dužnosti ugađamo Bogu i tako stičemo zasluge za nebo. Sve je vrijeme Gospodinovo jer nam u svako doba i svaki čas daje svoje svete milosti i darove s kojima se možemo okoristiti za ovaj i za vječni život; sve je vrijeme tekom godine i naše vrijeme jer u njemu mi možemo i moramo se služiti onim milostima koje nam dragi Bog daje i tako se obogatiti zaslugama za kraljevstvo nebesko.”

(usp: Pisma laicima, Makarska, 11-III-1937.) 

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više