Započinje novi lanac posta i molitve
06/09/2021
Cjelodnevno klanjanje za proglašenje oca Antića blaženim
14/09/2021

Projekt podjele paketa hrane potrebitima

 

Dragi naši prijatelji i štovatelji fra Ante Antića

Humanitarna udruga fra Ante Antić kao udruga partner u suradnji sa Humanitarnom udrugom fra Mladen Hrkać provodi projekt podjele paketa hrane našim potrebitim sugrađanima. Projekt se financira iz Europskog fonda za najpotrebitije FEAD i namijenjen je:

  • Osobama starijim od 65 godina u riziku od siromaštva
  • Osobama s invaliditetom

U tjeku je prvi ciklus podjele paketa, u koliko poznajte osobe koje ulaze u ove dvije navedene kategorije slobodno nam se javite.
Neka Vas prati zagovor fra Ante Antića.

Mir i dobro!

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više