Cjelodnevno klanjanje za proglašenje oca Antića blaženim
15/12/2021
Završilo cjelodnevno klanjanje
16/12/2021

Proslavljena obljetnica prijenosa tijela fra Ante Antića

 

U srijedu, 15. 12. obilježena je 51. godišnjica prijenosa tijela oca fra Ante Antića s Mirogoja u crkvu Majke Božje Lurdske. Euharistijsko slavlje je predvodio župni vikar fra Kristian Radas.

U četvrtak 16.12. je, po već ustaljenom rasporedu, cjelodnevno klanjanje za proglašenje oca Antića blaženim.

Svjedočanstvo pri prijenosu tijela oca Antića možete pročitati ovdje: https://hkm.hr/duhovnost/svjedocanstvo-covjek-koji-je-nazocio-ekshumaciji-fra-ante-antica-bili-smo-impresionirani-cjelovitoscu-i-prepoznatljivoscu-fra-ante/

Fra Antinu molitvu za stožerne kreposti možete pročitati ovdje: https://udruga-faa.hr/molitva-za-stozerne-kreposti-fra-ante-antica/

Fra Ante, moli za nas!

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više